mniam....mniam...

słów kilka o Blog Forum Gdańsk 2012...

 

 

...zacznę od tego że o mały włos a bym nie pojechała na Blog Forum. A to dlatego że w formularzu zgłoszeniowym podałam zły adres mailowy początek jednego a końcówkę drugiego. Ale jak widzicie wszystko się wyjaśniło i byłam.

 

 

 

 

Nie będę się rozpisywała za bardzo więc tak w skrócie:
Tegoroczna edycja odbyła się na stadionie PGE Arena. Jeśli ktoś jest ciekawy może zerknąć na program bo było tego sporo a prelekcji w jednym czasie było kilka. Czasem trudno mi było się zdecydować na którą iść. Lecz w tym roku wybierałam te związane z reklamami, konkursami na blogu oraz współpracą blogerów z agencjami reklamowymi. Niektóre były tak ciekawe; było wiele pytań ale niestety prelegenci musieli kończyć bo czas gonił; szkoda...

 

 

 

 

W przerwie na lunch dla chętnych była okazja zwiedzenia stadionu i wejścia do miejsc niedostępnych dla zwykłych odwiedzających; oczywiście skorzystałam. Pierwszy dzień BFG 2012 zakończyła impreza integracyjna która odbyła się w klubie "Dobry Dźwięk" mieliśmy super niespodziankę którą był koncert Smolika. Z tego co słyszałam jedzenie było kiepskie; nie wiem nie jadłam ale drinki były w porządku! O nie przepraszam zjadłam jedną babeczkę. Wracając z imprezy kilkadziesiąt minut spędziłyśmy z  Asią, Izą i Grażynką która nas poczęstowała pysznym ciastem w hotelowym holu na rozmowie.

 

 

 


Drugi dzień rozpoczął się od meczu piłki blożnej między Krasnalami a Zuchami. Świetna zabawa i super Pan komentator

 

  

 

 

Bardzo podobało mi się wystąpienie Pani Marii Czubaszek z ciekawością również posłuchałam Pani Doroty Zawadzkiej.

 

                

 

 

Nie ukrywam że tego dnia najbardziej czekałam na warsztaty stylizacji kulinarnej i niestety nimi się właśnie najbardziej rozczarowałam. O ile Pan fotograf coś tam powiedział  to Pani stylistka potraw nie wiem co tam robiła, "psiknęła" wodą na owoce? tyle widziałam

 

  

 

 

Bardzo mi się podobało tegoroczne BFG, spotkałam kilka znajomych z ubiegłego roku, poznałam nowe osoby. Dziękuję bardzo organizatorom za wspaniałe dwa dni i mam nadzieję że za rok również będę!

 

Zachęcam do zapoznania się z listą blogów uczestników Blog Forum Gdańsk 2012 (cały czas jest aktualizowana)

 

 

free countersDurszlak.pl Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów <>